Про нас | AllMuseums

Україна - одна з найпрекрасніших країн світу з багатою культурною спадщиною. Наш сайт було створено для потреб громадян, які цікавляться культурою, історією нашої країни та відвідують місця, що можуть передати настрої історичних епох.

Розробка такої системи стала можливою завдяки департаменту культури КМДА, до якого звернулись користувачі сайту «Доступ до правди» з проханням надати інформацію про дні безоплатного відвідування музеїв міста Києва різними категоріями громадях. На основі цієї інформації було створено першу версію сайту, функціональність якого з часом було розширено.

Серед розділів сайту ви зможете знайти цікаву інформацію про музеї та інформацію, що допоможе вам підібрати найзручніший час для їх відвідування. Для розробників існує окрема можливість отримати інформацію про музеї у вигляді структурованих форматів, таких як: CSV та JSON. Окрім цього, є можливість використовувавти API.

Наша команда

Володимир Краковецький

CEO/CTO

Олександр Краковецький

Advisor

Ігор Антонішен

Disigner

Дмитро Дорош

Mobile application developer

Хочеш стати частиною нашої команди?

Приєднуйся!