Топ-5 дивовижних музеїв Україні про котрі ви навіть не чули

Додано: Володимир Краковецький 26 травня 01:23

Кількість походів у музей з кожним роком стає все менше, адже на це потрібен час, котрого й так не вистачає. Да і не зовсім хочеться, адже все що цікавить, можна швидко знайти в Інтернеті.Але все частіше, щоб залучити відвідувачів до цих культурних закладів, в світі почали створюватися креативні і нестандартні музеї арт-мистецтв, сновидінь, сексу і навіть туалету!Ми вирішили провести невеликий моніторинг нашої мальовничої і колоритної країни, щоб дізнатися, чи є в Україні унікальні музеї? І ось що дізнались

1. Музей сновидінь у Києві

Якщо ви зацікавлені тлумаченням снів або вам просто подобається ця тема, тоді цей музей для вас! Вас чекає: виставковий зал, коворкінг, консультація з фахівцем, а також можливість відобразити свій сон на папері і залишити його в Скрині сновидінь.Відвідування цього незвичайно закладу обійдеться вам в 50 грн.

2. Музей сексу в Харкові

Вже виповнилося 18? Тоді харківський музей сексу відкритий для вас! Подорож по просторим залам музею розповість вам про сексуальні культури світу. Кожен зал являє собою окрему культуру. Експозиція різноманітна: вас чекають фотографії, скульптури, статуетки, малюнки, де візуалізувати любов як людей, так і тварин.Вартість відвідування – 35 грн (у вартість входить екскурсія).

3. Музей сала у Львові

Можна сміливо назвати цей музей-ресторан візитною карткою нашої країни! Адже сало для українців – не просто їжа, це частина нашої культури!30 унікальних, неповторних, соковитих, їстівних скульптур, фотографій, картин представлені як нашими українськими, так і зарубіжними майстрами. Всі ці творіння можна спробувати!Вартість відвідування цього священного місця – 40 грн дегустація!

4. Музей сміття у Вінниці

Погодьтеся, накопичуючи, викидаючи сміття, нам і в голову не могло прийти відкрити музей на його честь!А жителі Вінниці протягом 11 років збирали колекцію унікальних предметів, які багато хто просто викидав як непотріб! Найцінніший експонат тут бритва, якій більше 300 років.Вартість: безкоштовно.

5. Музей морських катастроф в Алушті

Приміщення стилізували під величезний затонулий корабель. Тут ви дізнаєтеся про найвідоміші, гучні корабельні аварії. Експозиції представлені різними артефактами, які вдалося зберегти після катастроф. Також до вашої уваги пропонується перегляд документальних фільмів про найвідоміші затонулі кораблі! Вхід в музей – 50 грн.

Сподіваємося, нам вдалося переконати вас в тому, що відвідування музеїв може бути не тільки цікавим і пізнавальним, а й принести масу яскравих і незабутніх вражень від побаченого! Наша країна багата не тільки своїми природними ресурсами, але і музеями, серед яких є п’ятірка незвичайних. Поспішайте поглянути на них!

Блог

Магічна Волинь: подорож до Луцька, Володимира-Волинського і на Шацькі озера

Коли мене запитали, чого ти чекаєш від поїздки на Волинь, нічого путнього я сказати не змогла. І не дивно. Ну не могла ж я вгадати, що попереду – чаювання з місцевими контрабандистами і поїздка в село, про яке тільки що зняли кіно. Прогулянка монастирем, який більше схожий на палацовий комплекс у Франції. І знайомство з містом, де люди запросто живуть прямо в замку. Усе це – українська Волинь...

Вікенд в Одесі: 13 місць must seen

Влітку нас так манить синє море… Тож чому б не скористатися чудовою нагодою познайомитися ближче з прекрасним містом на півдні України! Ми підібрали для вас найвизначніші місця, де варто побувати, завітавши до Одеси у вихідні.

Від сексу до праски: найбільш незвичайні музеї України

Майже в кожному місті України знайдеться місце, де зберігають історію та культурні цінності народу – музей. Але є в нашій країні унікальні музеї, які допомагають по-іншому поглянути на традиції, культуру та побут. Або навіть шокують...

П’ять незвичайних музеїв України

У Вінниці зібрали «вершки» зі сміття, на Івано-Франківщині – знаряддя праці мольфарів, а на Полтавщині відвідувачів годують і напувають.

Сім чудес Вінниччини

Вінницька область вабить туристів своєю неосяжністю, затишком, прохолодою густих лісів, безліччю ставків та багатьма невідомими цікавими місцями і маршрутами. Саме тут можна дізнатися про трипільську культуру, скіфську зброю, почути легенду про золото сарматів. Вінниччина – це унікальні пам’ятки історії, архітектури, природи. Але далеко не кожен українець знає про них. Тому у 2007 році, з метою популяризації нових туристичних напрямків, і був створений путівник «Сім чудес Вінниччини», до якого увійшли найвизначніші місця краю.

Новини

СЕРВІС ALL MUSEUMS: ВІДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ МУЗЕЇ УКРАЇНИ

Запрацював онлайн-сервіс All museums - ресурс-переможець конкурсу Apps4cities Challenge. Зараз у його базі – музеї Київщини та Вінничини.

Динамічна презентація: 3 сервіси на базі відкритих даних - 3 кроки на шляху CIVIC TECH для міст України

30 березня об 11:30 у Медіахабі (пр-т Суворова, 4/6, Київ) – динамічна презентація трьох civictehc-сервісів, що перемогли у конкурсі Apps4cities Challenge. Розроблені проекти – це ще три цеглини у фундамент civic tehc ( соціально зорієнтованих онлайн-сервісів) для українських міст. Це три способи спростити життя, зробити його комфортнішим та зручнішим.

Ми у Facebook