Динамічна презентація: 3 сервіси на базі відкритих даних - 3 кроки на шляху CIVIC TECH для міст України

Додано: Володимир Краковецький 28 квітня 12:00

30 березня об 11:30 у Медіахабі (пр-т Суворова, 4/6, Київ) – динамічна презентація трьох civictehc-сервісів, що перемогли у конкурсі Apps4cities Challenge.

Розроблені проекти – це ще три цеглини у фундамент civic tehc ( соціально зорієнтованих онлайн-сервісів) для українських міст. Це три способи спростити життя, зробити його комфортнішим та зручнішим.

На динамічній презентації будуть представлені такі поректи:

  • Єдина електрона система обліку споживання енергоресурсів – для всіх, хто зацікавлений енергозбереженням та розумним споживанням ресурсів;

  • AllMuseums – сервіс для організації дозвілля з великою базою українських музеїв та інформації про них;

  • Відкрита школа – усе про українські школи, наповненість класів, рівень якості знань тощо.

Команди-переможці за підтримки фахових менторів упродовж кількох місяців перетворювали свої амбітні ідеї на повноцінні функціональні ресурси.

На презентації ви зможете самостійно спробувати в роботі civictehc-сервіси на трьох плазмах чи за допомогою власних гаджетів, оцінити їх та залишити свої рекомендації. Нам неймовірно важливо почути вашу думку щодо результатів роботи над проектами! Оцінивши та протестувавши сервіси, ви теж докладетеся до розвитку сфери відкритих даних в Україні.

Якщо ви журналіст і хочете підготувати матеріал, то серед гостей будуть також експерти у сфері civic tehc, а також – фахівці, дотичні до трьох напрямків, на які зорієнтовані проекти-переможці (освіта, культура, енергозбереження).

Обіцяємо продуктивну атмосферу і печиво J. Щиро раді будемо бачити Вас на події.

Контактна особа – менеджерка з комунікацій Василина Думан (0937071269), danimist@opora.org.ua

Команда ініціативи «Дані міст/Apps4cities»

Блог

Магічна Волинь: подорож до Луцька, Володимира-Волинського і на Шацькі озера

Коли мене запитали, чого ти чекаєш від поїздки на Волинь, нічого путнього я сказати не змогла. І не дивно. Ну не могла ж я вгадати, що попереду – чаювання з місцевими контрабандистами і поїздка в село, про яке тільки що зняли кіно. Прогулянка монастирем, який більше схожий на палацовий комплекс у Франції. І знайомство з містом, де люди запросто живуть прямо в замку. Усе це – українська Волинь...

Вікенд в Одесі: 13 місць must seen

Влітку нас так манить синє море… Тож чому б не скористатися чудовою нагодою познайомитися ближче з прекрасним містом на півдні України! Ми підібрали для вас найвизначніші місця, де варто побувати, завітавши до Одеси у вихідні.

Від сексу до праски: найбільш незвичайні музеї України

Майже в кожному місті України знайдеться місце, де зберігають історію та культурні цінності народу – музей. Але є в нашій країні унікальні музеї, які допомагають по-іншому поглянути на традиції, культуру та побут. Або навіть шокують...

П’ять незвичайних музеїв України

У Вінниці зібрали «вершки» зі сміття, на Івано-Франківщині – знаряддя праці мольфарів, а на Полтавщині відвідувачів годують і напувають.

Сім чудес Вінниччини

Вінницька область вабить туристів своєю неосяжністю, затишком, прохолодою густих лісів, безліччю ставків та багатьма невідомими цікавими місцями і маршрутами. Саме тут можна дізнатися про трипільську культуру, скіфську зброю, почути легенду про золото сарматів. Вінниччина – це унікальні пам’ятки історії, архітектури, природи. Але далеко не кожен українець знає про них. Тому у 2007 році, з метою популяризації нових туристичних напрямків, і був створений путівник «Сім чудес Вінниччини», до якого увійшли найвизначніші місця краю.

Новини

СЕРВІС ALL MUSEUMS: ВІДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ МУЗЕЇ УКРАЇНИ

Запрацював онлайн-сервіс All museums - ресурс-переможець конкурсу Apps4cities Challenge. Зараз у його базі – музеї Київщини та Вінничини.

Ми у Facebook