СЕРВІС ALL MUSEUMS: ВІДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ МУЗЕЇ УКРАЇНИ

Додано: Володимир Краковецький 31 травня 22:32

Запрацював онлайн-сервіс All museums - ресурс-переможець конкурсу Apps4cities Challenge. Зараз у його базі – музеї Київщини та Вінничини.

Розробник, вінницький студент Володимир Краковецький, сам любить подорожувати і відвідувати унікальні місця. Він особисто стикався із проблемою браку інформації про музеї і цікавинки тих населених пунктів, де бував. Тому вирішив створити All museums. Сервіс, що закумулював би у собі дані про музеї та історії про них, а також - дні безкоштовного відвідування.

Каже – планувати мандрівки з таким ресурсом мало б бути зручніше в рази.

All museums розрахований на розміщення у ньому інформації про всі українські музеї (їх більше 5000). Але зараз на ресурсі наявна інформація про музеї Київщини і Вінничини. Справа у тому, що не всі дані про такі заклади – відкриті. Розробник обіцяє продовжити роботу у цьому напрямку.

Як користуватись сервісом?

На головній All museums є коротка довідка про ресурс та три основні розділи: музеї, події та блог.

Сервіс пропонує такі функції: вибрати музей, спланувати подорож на основі подій чи днях безоплатного відвідування або почитати блог.

Музеї

Функція «Музеї» відкриває доступ до бази закладів, що є на сайті. А також – можливість відфільтрувати їх за населеними пунктами та/або за тематикою.

Кожен музей має персональну сторінку, де є інформація про дні безкоштовного відвідування, ціни на квитки, мічце розташування на гугл-мапс, довідка, адреса.

Події

Розділ «Події» дає змогу відфільтрувати заходи в музеях та дні відкритих дверей за такими критеріями: сьогодні, цього місяця або цього року. Також користувач може окремо глянути заплановані атракції для конкретного музею.

Блог

Блог сервісу – це історії про різні цікаві куточки України, які варто відвідати. Тут можна прочитати про дивовижі, які зберігають музейники та які можна побачити.

Наприклад, пропонуємо вам ознайомитися із блогом "Топ-5 дивовижних музеїв України, про котрі ви навіть не чули" - про музей сновидінь, музей сексу, музей сала, музей сміття та музей катастроф.

Сервіс має також своє представництво у соцмережі Facebook - стежте за оновленнями.

Блог

Магічна Волинь: подорож до Луцька, Володимира-Волинського і на Шацькі озера

Коли мене запитали, чого ти чекаєш від поїздки на Волинь, нічого путнього я сказати не змогла. І не дивно. Ну не могла ж я вгадати, що попереду – чаювання з місцевими контрабандистами і поїздка в село, про яке тільки що зняли кіно. Прогулянка монастирем, який більше схожий на палацовий комплекс у Франції. І знайомство з містом, де люди запросто живуть прямо в замку. Усе це – українська Волинь...

Вікенд в Одесі: 13 місць must seen

Влітку нас так манить синє море… Тож чому б не скористатися чудовою нагодою познайомитися ближче з прекрасним містом на півдні України! Ми підібрали для вас найвизначніші місця, де варто побувати, завітавши до Одеси у вихідні.

Від сексу до праски: найбільш незвичайні музеї України

Майже в кожному місті України знайдеться місце, де зберігають історію та культурні цінності народу – музей. Але є в нашій країні унікальні музеї, які допомагають по-іншому поглянути на традиції, культуру та побут. Або навіть шокують...

П’ять незвичайних музеїв України

У Вінниці зібрали «вершки» зі сміття, на Івано-Франківщині – знаряддя праці мольфарів, а на Полтавщині відвідувачів годують і напувають.

Сім чудес Вінниччини

Вінницька область вабить туристів своєю неосяжністю, затишком, прохолодою густих лісів, безліччю ставків та багатьма невідомими цікавими місцями і маршрутами. Саме тут можна дізнатися про трипільську культуру, скіфську зброю, почути легенду про золото сарматів. Вінниччина – це унікальні пам’ятки історії, архітектури, природи. Але далеко не кожен українець знає про них. Тому у 2007 році, з метою популяризації нових туристичних напрямків, і був створений путівник «Сім чудес Вінниччини», до якого увійшли найвизначніші місця краю.

Новини

Динамічна презентація: 3 сервіси на базі відкритих даних - 3 кроки на шляху CIVIC TECH для міст України

30 березня об 11:30 у Медіахабі (пр-т Суворова, 4/6, Київ) – динамічна презентація трьох civictehc-сервісів, що перемогли у конкурсі Apps4cities Challenge. Розроблені проекти – це ще три цеглини у фундамент civic tehc ( соціально зорієнтованих онлайн-сервісів) для українських міст. Це три способи спростити життя, зробити його комфортнішим та зручнішим.

Ми у Facebook