Музей популярної науки і техніки «Експериментаніум» Музей популярної науки і техніки «Експериментаніум»
Про

1300 квадратних метрів захоплюючого дозвілля, близько 250 інтерактивних експонатів, які не ховаються за вітринами, – все це унікальний Музей популярної науки і техніки «Експериментаніум».1300 квадратних метрів захоплюючого дозвілля, близько 250 інтерактивних експонатів, які не ховаються за вітринами, – все це унікальний Музей популярної науки і техніки «Експериментаніум».1300 квадратних метрів захоплюючого дозвілля, близько 250 інтерактивних експонатів, які не ховаються за вітринами, – все це унікальний Музей популярної науки і техніки «Експериментаніум» [1].

Це науково-розважальний центр, у якому демонструються закони науки та явища навколишнього світу. Це 1400 кв.м захоплюючого дозвілля і понад 250 експонатів, які не ховаються за вітринами!

250 експонатів музею – це 250 експериментів!

Завдяки інтерактивним експонатам музею кожен його відвідувач може відчути себе справжнім дослідником, «доторкнутися» до науки. Тут власноруч будують мости без жодного цвяха, спостерігають зародження торнадо, зазирають у нескінченність, створюють блискавку, змушують літати магніт і здійснюють чимало нових відкриттів. Хочеш перевірити електропровідність різних предметів, запустити хмаринку під самісіньку стелю, намалювати хитромудрий візерунок за допомогою маятника? Може, мрієш посидіти за кермом справжньої пожежної машини, «розібрати» макет людини «на запчастини»? Тільки простягни руку, щоб ввімкнути, повернути, розкрутити, натиснути, потягти, штовхнути і на власні очі побачити, як працює той чи інший закон, про який йшлося на шкільних уроках.

Постійна експозиція музею присвячена таким розділам фізики, як механіка, оптика, електрика, магнетизм і акустика. Окрему експозицію займає анатомія та відділ – «Таємниці води». А нещодавно ми почали розвивати новий напрямок «Новітні технології». Також у музеї ви знайдете багато різноманітних оптичних ілюзій, головоломки, лазерний і дзеркальний лабіринти, ігрові експонати [2].

Не загубитися у вирі цікавинок допомагають таблички з поясненням, що супроводжують експонати. Тому можна сміливо мандрувати світом науки абсолютно самостійно. Коли щось незрозуміло, на допомогу поспішають доброзичливі екскурсоводи.

Музей пропонує всім відвідувачам екскурсії, науково-популярні шоу: «Реактив шоу», «Тесла шоу», «Експерименти на кухні», «Лабораторія звуку», «Кристаломанія», «Кріо-лабораторія». Діти залюбки займаються в наукових гуртках, беруть участь у майстер-класах, квестах, іграх і конкурсах. Малеча із задоволенням відмічає в музеї свій день народження. Дитячі дні народження проходять у вигляді квесту: діти поринають у цікаві пригоди разом з героями улюблених книг та мультфільмів.

Школярі мають можливість відвідувати тематичні шкільні екскурсії, які поглиблюють знання в тій чи іншій науковій царині. Разом з учителями ми проводимо інтегровані уроки з різних предметів, лабораторні роботи відповідно до навчальних програм.

Для тих, кому захочеться продовжити експерименти вдома, у музеї є Магазин цікавих подарунків. В ньому можна придбати набори для юних експериментаторів, творчі набори, інтелектуальні ігри, головоломки та енциклопедії не лише для дітей, але й для дорослих.

А якщо ви зголодніли під час екскурсії – на території музею є власне кафе, де можна швидко і смачно перекусити.

«Торкайся експонатів, експериментуй, проводь досліди!» − закликають в музеї «Експериментаніум». Саме завдяки цьому наука перестає бути нудною і до неї з’являється інтерес серед молоді, яку, здавалося б, уже неможливо відтягти від телевізорів і комп’ютерів [2].

Використані джерела
Розклад роботи
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
09:30-19:00
09:30-19:00
09:30-19:00
09:30-19:00
10:00-20:00
10:00-20:00

Теги

Адреса

м. Київ, вул. Верхній Вал 2А (прокласти маршрут)

Контакти

+38 (044) 425-65-81

+38 (096) 477-97-91

+38 (099) 256-71-27

Ціна

Діти до 3 років - безкоштовно

Діти від 3 до 16 років* - 155 грн (у вихідні 190 грн)

Дорослі - 170 грн (у вихідні - 210 грн)

Сімейний квиток (мама, тато і 2 дитини) - 550 грн ((у вихідні - 670 грн)

Квиток «2+1» (мама, тато і дитина, або дві дитини і дорослий) - 435 грн (у вихідні - 560 грн)

Пільгові категорії громадян (люди з обмеженими можливостями, пенсіонери, учасники бойових дій)*** - 100 грн (у вихідні 150 грн)

Студентський*** - 155 грн (у вихідні - 190 грн)

Для студентів з посвідченням STUDENT ISIC - 155 грн (у вихідні - 190 грн)

Для вчителів з посвідченням TEACHER ITIC - 155 грн (у вихідні - 190 грн)

Багатодітні сім’ї *** - 550 грн (у вихідні - 670 грн)

*Діти до 14 років мають право відвідувати музей лише у супроводі дорослих.

**На цей квиток акційні знижки не розповсюджуються.

***За наявносі відповідного посвідчення.

Facebook

Інтернет сайт

http://experimentanium.com.ua/

Електронна пошта

enjoy@experimentanium.com.ua

Інші соціальні мережі